Millimizin yekun heyəti bilindi
18 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandasının Belarusun paytaxtı Minskdə keçiriləcək Beynəlxalq İnkişaf Turniri üçün yekun heyəti müəyyənləşib.
Sportlife.az xəbər verir ki, turnirdə 8 komanda 2 qrup üzrə yarışacaq. Millimiz B qrupunda Belarus, Rusiya və Özbəkistan kollektivləri ilə mübarizə aparacaq.
U-18-in yekun heyətini nəzərinizə çatdırırıq: Nurəziz Əzizov, İsmayıl Səfərli, Sahib Xəlilli, Emin Süleymanov (hamısı “Neftçi”), Bilal Hacıyev, Uğur Qurbanlı, Amin Rzayev, Eldar Abbasov, Əli Bəşirov (hamısı “Qarabağ”), Rəşad Gülüşov, Nihad Hüseynzadə, İbrahim Xəlilov, Samir Şərifov, Nicat Kərimov (hamısı “Sabah”), Atacan Məmmədov, Səttar Tahirzadə, Muhamməd Çodarov, Pünhan Kərimov (hamısı “Marcet”, İspaniya), Raul İsaqov (“Kəpəz”), Musa Mustafayev (“Zirə”), Kamal Zülfiyev (“Sumqayıt”).